JSEM1.cz
Jak to vidí Dr. Dvojka

Marconi, zkus to s fotkou! :-)

Jinak tě smáznu...

hlad se nemaže, hlad se ukájí

Mažu jen profily bez fotek, případně profily extrémně hloupé :-). Když mám chuť, mažu ale naprosto, co mě napadne :-)

Největší jednička=JARO

Tuším, že je to hodně banální, ale tyhle sněháňky už nemiluju...Jestli je na tom někdo podobně, ať přiloží k mému poslednímu profilu nějaký jarní snímek, stačí se přihlásit pod jménem "jaro" a heslem "tuktuk", jakoby to byl váš profil... Taky je. :-)

Vítám další novou partičku

věřím, že tyto exkluzivně výběrové :-) stránky se nestanou jen potvrzením dokonalosti Kutné Hory, ale že i nově příchozí zvládnou přidávání profilů a fotografií, profily bez fotografií musím bohužel mazat, protože jsou fakt hnusné :-) profily s více fotkama zase mají evidentně lepší umístění... jinak vymýšlím, jak ocenit ty, kteří se drží nejdéle na špici všech jedniček, ale bohužel, jsem ještě nic nevymyslel :D ta velká fotka mezi těmi menšími ale přece umí polechtat přirozenou ješitnost!?!

tak vítám jedničky, které se chtějí líbit:-)

Jak je na líbím se ti? Tady je to sice jednodušší, ale zase se tady člověk může představit jako ta nej jednička! Jedinou odměnou je mu sice zatím jen radost z vlastní exhibice, ale to přece taky není k zahození...:-) Ale nějakou změnu vymyslím, aby to bylo letos napínavější. Zkuste něco navrhnout!

Doufám, že nový rok neoslavíte s nějakejma trojkama!

Jinak přeju vše dobré a to nejen Vám, ale i sobě a tomuhle trochu praštěnýmu webu :-) Divím se, že třeba málokdo vymyslí něco konktrétního do rubriky "proč sem patřím"... Odpovědi "proto" už nějak nefungují... Jo a shodou okolností nemám ještě program na zítra, tak kdyby někdo chtěl uvítat dr. Dvojku, tak se těším na pozvánky :-)

Zdravíme Gábinku, Domajsu

Mirušu a těšíme se na to, že neuvěřitelná nadvláda koudelníkových synů už je minulostí!

Koudelníkovy dcery vítězí nad syny!

Tak sláva! Konečně kutnohorské paničky válcují ty synky, co mají v Praze tři domy... Držím palce! Už se na tu pánskou dominanci nedalo koukat :-) Haniško a Xarivano, přidat musíte! Fotky, hlasování, emoce!

Kde je koudelníkův syn?

Kutná Hora to tady dost obsadila, ale že by v ní bylo jen několik jedniček? Kde je například koudelníkův syn? :-)

48 blahopřání Péťovi

Sláva, Kuba je sice taky osmačtyřicítka, ale už se v tom čele jedniček nějak moc usadil... Co takhle ale další zájemci o vrchol? :-) Best.Marika? Pája? Turista?

Ten Kuba v čele už mě začíná nudit

asi mu vymyslím diagnózu :-) nebo na něj pošlu Krakonoše a ten mu bude dávat jednu jedničku za druhou, Krakonoš může dělat takový věci :-)

Kubo, Anče, hajnej, kde jste kdo? :-)

Zdá se, že Kuba Ryba tu má silnou podporu a dlouho vydrží coby jednička. Myslím, že porazit ho může jedině best.marika, bréca, případně Anče, kdyby se tu objevila...O hajným ani nemluvě :-) Pořád mi ale nikdo nevysvětlil tu 48..???

Péťo a Kubo, kde je Ondra?

:-) a co má znamenat ta 48? Ondra má taky 48? :-)

Následujte šéfku!

Potěšila mě Lenka, kdyby náš team potřeboval šéfa, hned bych ji zkusil. Nějak se nám v profilech ztrácí důraz na to, v čem jste nejlepší, špičkoví, dokonalí, tak se nestyďte, každý jsme v něčem geniální, jen přijít na to, v čem. :-)

Komu se líbí tohle úterý

ať přimaluje vagonek...:-) Co se dá dělat v takovém odpudivém dni? Ani nevím...Doufám, že alespoň někteří z vás nemusí být celý den venku jako já...Kde mám deštník?

Nezapomenutelné pondělí?

Jedničky, napište do diskuze, co právě prožíváte, co jste podnikli právě tohle pondělí užasného, veselého, smutného, silného, jedničkového... Já mám docela fofr, tak bych si rád přečetl o něčem jiném :-)

Je to přísně důvěrné, ale Iris

kamarádí se Skřetem z pískoviště, taky s králíkem...Víc nevím...:-) Ale možná si tu našla nějakou jinou jedničku na sdílení vzájemné geniality.

Kdo je Iris? A s kým tady kamarádí?

Čas na soutěž! Kdo uhodne, kdo je ve skutečnosti Iris, případně aspoň, se kterou jinou jedničkou na našich stránkách na život a na smrt kamarádí :-) vyhráváááá! A co vyhrává? Hm..Je to nutné? Dobře. Vyhrává tři vášnivé doteky od Iris a její (jeho) kamarádky (kamaráda)... Sám to domluvím. Tak se snažte!

Vážně se tak stydíte?

Copak copak? Jedničky téměř vyvolené...Snad se nestydíte? Nebo jde o projev zásady "vidět, ale nebýt  viděn". Na několik tisíc vidících jeden viděnej? :-)

Mrzí mě, že vám nevidím do tváře!

Milé jedničky, takových návštěv a tak málo portrétů! No toto! Že by přehnaná česká skromnost? Absence sebevědomí? Nééé, já myslím, že jen nemáte patřičné fotky...:-)

Jedničky - a bojí se galerky?!

Milé jedničky, ve velkém houfu nakukujete, ale nemáte odvahu stoupnout si do nekončící řady jedniček... A ti, co si profil udělají, nevyužívají možnosti fotogalerie. Takže. Založím teď jeden jedničkovej profil s galerkou a ukážu vám, jak je pěkné, když je víc jedniček pohromadě :-) .

Jooo, boj o pozice začal!

Vidím, jak se téměř každou minutu mění pořadí nejlepších jedniček! Skvělé!!! Ještě by mě ale zajímalo, co si o těch superhvězdách myslíte. Pište do diskuzí pod profily, případně do obecné diskuze nahoře. Taky nezapomeňte, že můžete tvořit fotogalerii, po založení profilu se přihlašte, dejte uprav profil a sázejte další fotky... A hlavně se bavte!

O velké lásce a sexuálním andílkovi

Tak sexuální andílek a Barinka.9 zachránily reputaci. Obě bych moc rád uvítal ve své ordinaci. A položil jim jednu jedinou otázku, kterou zrovna v tuhle chvíli řeším s jednou pohlednou pacientkou :-) Co bylo dřív? Velká láska nebo velkej sex?:-) Odpověď zatím nenacházíme...A vy?

Dámy, vaše jedničky pokulhávají!

Nechci být nepřiměřeně machistický, ale profily pánů začínají převládat jak množstvím, tak přesvědčivostí. Stačí jen jmenovat Hypnos, generálmajor Šiška, Srbic, Stareye, Karel turista...Dámy se nechtějí vytahovat, seznamovat, kamarádit, obnažovat? :-) Tomu se mi nechce věřit, kde jsou ty dominantní, sebevědomé slečny, kterými jsem byl celý život obklopen?:-)

http://www.youtube.com/watch?v=tEfFmkx4eKs   malý bonusový odkaz na jednu údajnou jedničku! :-)

Pohádka o jedničce, která složila puzzle

Jedničky, skládejte puzzle a dojeďte si pro 2 mega! Pokud by se vám to opravdu podařilo, nezapomeňte si u nás založit profil! Málokdo asi zpochybní, že jste dokonalé jedničky...

 

http://fincentrum.idnes.cz/za-rozlousknuti-puzzle-slibili-matematici-2-000-000-dolaru-pig-/fi_osobni.asp?c=A070806_101129_fi_osobni_amr

Šok! Jsou i jiné JEDNIČKY!

S překvapením zjišťuji, že jsou na netu i jiné jedničky, byť méně nápadné... Koukněte, třeba stihnete ještě nějaký tábor...:-)

http://www.ddmdvurkralove.cz/

O baculaté pětce a odvážném profilu

Od rána myslím na to, že vám to musím sdělit. Měl jsem hroznej sen, zdálo se mi, že nejsem dvojka, ani trojka, natož jednička, zdálo se mi, že jsem pětka...Taková pěkně baculatá...:-) Ale to byla asi nějaká zasutá vzpomínka na vysvědčení.. Jo a nezapomínáte na vytahování??? Ale prosím prosím jen s fotkama! Může jich být víc!!! A chcete nějakou odvážnější? Dobrá, povoluji jeden velmi odvážný profil...:-)

Osušku nelíbám!!!

Heleďte, Neviditelným žádné sladkosti, natož polibky nedávám... To je nějaké vytahování?!!! Kdo z nás nemá nakonec lepší osušku, než Neviditelná, že? Chlap je lepší, ale taky ho moc sladkého nečeká. Není můj typ. A co jinak? Jak se těšíte na novou vlnu veder? A je někdo připojenej k JEDNIČCE třeba v kempu? To by mě zajímalo, kdo je třeba v takovým kempu největší jednička. Napište. Nic nedostanete, ale  zato budete mít dobrej pocit, že vám ta příroda, lesy, koupání ještě nelezou úplně na mozek..

Rozdávám tajné sladkosti!

Tomu, kdo sem do půlhodiny přidá svůj vytahovací profil, dám nečekaně sladkou odměnu! Plyšáků, ani zvířat se to netýká! Policajta taky ne...:-) Raz dva tři teď!

Super! Ale co tady dělá zase to prase!

Začínám vás mít rád, jedničky...Takhle rychle se mi přání splní málokdy :-) jednička, jak má být, škoda jen, že to prase je tak neodbytné, to není dobrá společnost, co?

Joooo, jste jedničky, prase prchá!!!

Vážně se mi ulevilo, prase s doprovodem odchází na zasloužený odpočinek a dopředu se derou sympatičtější jedinci. Jen si všimněte té jedničky na druhém pořadí! Ta by se mi líbila... Asi jí napíšu... Ale to může udělat každý z vás. :-)

Hurá hurá hurá, ale prase zůstává...

No sláva, že aspoň někdo našel odvahu... Ale opakuju: Odsuňte už někdo do prase z té první příčky!!! Je tady spousta lepších jedniček!!!

Nestyďte se a odsuňte prase!

Mé milé hvězdy,  senátorka smazána... Jestli má někdo potřebu tady exhibovat za někoho jiného, tak ať nejdřív sám ukáže svoji kongenialitu. Je super, že se vás tu míhá den ode dne víc a víc, ale jste nějaké stydlivé, jedničky moje! Na počet návštěv, profily nic moc. Tak do toho, přestaňte se schovávat za medvídky, králíčky a jinou zvěřinu, a  naučte se  vytahovat. Nezapomeňte, že co si nepochválíte sami, nikdo vám nepochválí! (Jo a taky už hlasováním odsuňte to prase na vodítku, už se na ty dva nedá koukat.)

Ale ale, čtěte pravidla...

Tak už je to tady. Porušení pravidel. Paní senátorka je jistě zajímavá jednička, ale ať už si o ní myslíme, co chceme, podle skrytého mailu sem sama sebe nezveřejnila. Takže - aby bylo jasno. Porušovat pravidla tady můžu jedině já! Ostatní exhibice můžou být jen a jen osobní... Prohlídněte si profil pí senátorky pozorně, protože ho co nevidět smáznu...